GİZLİLİK POLİTİKASI


Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili size bilgilendirmek için hazırlanmıştır. İstisnasız tüm üyelerimize ait kişisel bilgilerin gizlilik ve güvenliği bizim için önem taşımaktadır. Sitenin kullanılması halinde bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılırsınız.

Kişisel Bilgiler: Site sayfalarını herhangi kişisel bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Portalımızı ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz www.gysmerkezi.com tarafından korunmaktadır. www.gysmerkezi.com üye bilgilerini kampanyalar hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet iyileştirmelerinde kullanmak üzere saklar. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir.

Kredi Kartı Bilgileri: Üyelik satın almak için girdiğiniz kredi kartı bilgileri www.gysmerkezi.com tarafından saklanmamaktadır. SSL sertifikası ile güvenli bir şekilde direk anlaşmalı bankalara aktarılmaktadır. Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz. www.gysmerkezi.com hiçbir suretle telefon ya da e-mail yolu ile kredi kartı bilgisi paylaşmanızı istememektedir.

Siteye Gönderdiğiniz Eğitim Materyalleri ve Bilgiler: Sitemize göndermiş olduğunuz eğitim materyalleri ve girmiş olduğunuz bilgiler yetkililerin onayı sonrasında tarafınızdan görülebilecek şekilde kayıt edilmektedir. Hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan bu bilgiler asla paylaşılmayacaktır. Bu bilgilerin yasal olmayan yollarla veya kişisel kullanım hatalarınız nedeniyle üçüncü şahısların ele geçirilmesinden dolayı www.gysmerkezi.com sorumlu tutulamaz.

Diğer Hususlar
Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve sistem üzerinden göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.
Portalımızda www.gysmerkezi.com tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

www.gysmerkezi.com, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.
Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında www.gysmerkezi.com'a sormak istediğiniz soru olursa her zaman sitede yer alan iletişim bağlantısı üzerinden ya da [email protected] e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.